Tişört (T-Shirt) Baskı Merkezi Logo

Tişört (T-Shirt) Baskı Merkezi'ne Hoşgeldiniz!Yardım sayfaları:


Tişört (T-Shirt) Çeşitlerimiz

Baskı yaptığımız tişört (t-shirt) çeşitlerimiz şimdilik aşağıdaki gösterilenlerdir. Çeşitlerimize yenilerini eklemek için çalışıyoruz.

 

Beyaz Tişört (T-Shirt) 1. Kalite:

1. Kalite tişörtlerimiz yine pamuklu kumaştan imal edilmiş olup, piyasadaki 1. sınıf kaliteli tişörtlerdendir. Lüx kalite tişörtler kadar olmasa da yine yıllarca giyilir ve asla sorun yaşanmaz.
1. Kalite Beyaz Tişört (T-Shirt)    1. Kalite Uzun Kollu Beyaz Tişört (T-Shirt)    1. Kalite Uzun Kollu Beyaz Tişört (T-Shirt)
Bedenler: Small (S), Medium (M), Large (L), X Large (XL)

 

Beyaz Tişört (T-Shirt) 2. Kalite:

2. Kalite tişörtlerimiz de pamuklu kumaştan üretilmiştir. Sitemizde diğerleri daha kaliteli olduğu için adı 2. Kalite diye geçse de yine piyasadaki oldukça kaliteli tişörtlerdendir. Yıkama talimatlarına uyarak kullanıldığında sorun yaşanmayacaktır. Promosyon dağıtım için uygun bir tişörttür.
2. Kalite Beyaz Tişört (T-Shirt)    2. Kalite Uzun Kollu Beyaz Tişört (T-Shirt)    2. Kalite Uzun Kollu Beyaz Tişört (T-Shirt)
Bedenler: Small (S), Medium (M), Large (L), X Large (XL)

 

 


Bu sayfayı paylaş
Sitemizde baskılı tişört fiyatları, bay bayan baskılı tişört modelleri, Tişört (T-shırt), promosyon baskılı tişört fiyatları ve modelleri, beyaz tişörte baskı fiyatları ve modelleri, siyah tişörte baskı fiyatları, Çocuk tişörtü ve baskı modellerini bulabilirsiniz.

Tişört Modelleri Kimler İçin Uygun Tişört,(T-Shirt) Çeşitleri Baskı Baskılı Tişört Fiyatlar Sipariş Formu İletişim

Bu websitesini kullananlar Gizlilik Politikası ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.

Copyright © 2009 - 2010 TisortBaski.com. Gösterilen marka ve logo, VBTURK YAZILIM firmasının ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.