Tişört (T-Shirt) Baskı Merkezi Logo

Tişört (T-Shirt) Baskı Merkezi'ne Hoşgeldiniz!Yardım sayfaları:


Gizlilik Politikası

TisortBaski.com müşterilerinin sahip oldukları gizlilik hakları, aşağıdaki gibidir:

Elektronik posta adresiniz ve telefon numaralarınız, firmamızın sizinle irtibat kurması ve ürün ve/veya hizmetleriyle ilgili bilgilendirilme yapılması haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

TisortBaski.com'a verdiğiniz bilgiler, onayınız dışında, diğer müşteriler ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, TisortBaski.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, TisortBaski.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya müşterinin, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sipariş esnasında sizden istenen bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde TisortBaski.com'a bildirebilirsiniz. TisortBaski.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.


Bu sayfayı paylaş
Sitemizde baskılı tişört fiyatları, bay bayan baskılı tişört modelleri, Tişört (T-shırt), promosyon baskılı tişört fiyatları ve modelleri, beyaz tişörte baskı fiyatları ve modelleri, siyah tişörte baskı fiyatları, Çocuk tişörtü ve baskı modellerini bulabilirsiniz.

Tişört Modelleri Kimler İçin Uygun Tişört,(T-Shirt) Çeşitleri Baskı Baskılı Tişört Fiyatlar Sipariş Formu İletişim

Bu websitesini kullananlar Gizlilik Politikası ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.

Copyright © 2009 - 2010 TisortBaski.com. Gösterilen marka ve logo, VBTURK YAZILIM firmasının ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.